TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

Hanımların korkulu rüyası tadilat sonrası temizlik. Evinizi güzelleştirirken evde oluşan pisliği ve kirliliği ortadan kaldırmak çok zordur. Bu tip durumlarda biz sizler için devreye giriyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalar sonucu eviniz tertemiz şekilde bırakıyoruz. Oluşan tüm aksaklıkları gideriyoruz. Tadilat gerçekten çok zordur ve üstesinden gelebilmek için uzman temizlik ekibi gerekmektedir.

Tadilat güzel olduğu kadar sonrası temizliği çok zordur. Toz ve kirlilik karşısında özel temizlik ürünlerimiz ile evinizi pırıl pırıl tadilat olmamış bir hale getiriyoruz. Yapılan tadilat büyüklüğü ne olursa olsun oluşan problemleri tek tek çözüyoruz. Temizlik çok önemlidir . Temizliği uzman kişilere teslim ederek siz kahvenizi yudumlarken bizler sizin için evinizi düzenliyoruz. Gebze ' de tadilat temizliği olarak 15 yıldır profesyonelce uzman temizlik ekibimiz ile sorunlarınızı gideriyoruz.

Tadilat sonrası temizlik nasıl yapılmalı ?

Kesinlikle tadilat sonrası yapılacaklar önceden düzenli bir şekilde belirlenmeli yoksa işin içinden çıkılamaz bir hal almaktadır. Doğru bir şekilde kullanılacak tüm temizlik ürünleri hazır bulundurulmalı. Temizlik yapılmadan önce moloz pisliği çuvallayıp dışarı çıkartılmalıdır. Zemin en az 3 kez sürekli silinmelidir. Çünkü çalışma sonrası çıkacak pislik yüzünden zemine yapışan moloz hemen çıkmayabilir. Bunun için zor olabilecek işlerinizde lütfen uzmanından destek alınız. Gebze Tadilat Temizliği olarak ekibimizle beraber siz tadilat yapın biz temizlik..