MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar merdivenlerdir. Çünkü herkesin ortak olarak kullandığı bir alandır. Ortak kullanıma müsait olan her ortamda düzensizlik ve kirlilik mevcuttur. Merdivenlerin pis olması en büyük risklerin başında gelmektedir. Sağlık açısından kesinlikle en önemli, yapılması gereken öncelik, ortak kullanım alanlarının hijyenini korumaktır.

Binalar da merdivenler herkes için problem olmuştur. Herkes bunu profesyonel bir şekilde yapamaz. Eğer ki merdivenleri güzel temizlemezsek ne olur ? Virüslerin ve bakterilerin çabucak kullanıldığı alanlardır. Gün içerisinde herkes, pazar da işte ve bir çok yerde tuvalete girmektedir. Ayrıca dışarıda binlerce insanın yürüdüğü yollarda çamurda , yağmurda , toz , toprak ve aklınıza gelebilecek her türlü alanlarda ayakkabıları ile dolaşmaktadır. Her insan merdivenleri ayakkabıları ile bastıkları için bütün kir, pis, bakteri ve virüsleri de beraberinde getirmektedir. 

Çocuklarımız eve girip çıkarken bazen merdivenlere oturabiliyor ve ya merdiven başında tırabzanlara tutunmaktadır. Dışarıdan gelen tüm enfeksiyon hastalıklarına ait bakteriler ve virüslerin oluşturduğu kalıntıları temizlemek önemlidir.
Biz Gebze Merdiven Temizliği konusunda tecrübeli ve temizlik uzmanı arkadaşlarımızla birlikte ayda haftada belirli günlerde düzenli olarak merdiven temizliği yapıyoruz. Düzenli  ve hijyen kurallarına uygun bir biçimde apartmanınızın merdivenleri en iyi şekilde temizliyoruz. Sizde eğer merdiven temizlik konusunda uzman arıyorsanız Gebze Merdiven Temizliğinde Civelek firmasını seçin.