EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliği her zaman önemlidir. Çalışmakta olan aileler için ev temizliği bazen yorucu olabiliyor. Biz sizler için evinizi temizliyoruz. Profesyonel ekibimiz ile gün içerisinde evinizi en hijyenik bir biçimde temizliyoruz. Sağlınız açısında evi havalandırmak ve temizlemek bizim işimiz.

Eve yorgun halde geldikten sonra bazen insanlar ev işlerini kenara bırakabiliyor. Biriken işler gözünüzü korkutmasın arayın bizi en yakın zamanda ekibimizi yollayıp gün içerisinde dairenizin temizliği bitirelim. Çocuklar gün içinde kreşte olmasıyla anne baba ise işe gitmektedir. Bu sureç günlerce devam ettiğinden dolayı hafta sonları ailenin bir arada vakit geçirmek istemesi herkesin doğal hakkıdır. Hafta içi yorgunluğunu siz çocuklarınız ve ailenizle birlikte dışarıda ve ya ev içerisinde güzel hoş mutlu bir gün geçirmek en doğal hakkınızdır.

İş yorgunluğu üstüne bir de evde temizlik yapmak gerçekten zordur. Biz bu zor günlerinizde yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Sizin için en iyi temizlik uzmanı ekip arkadaşlarıyla evinizi pırıl pırıl yapıyoruz. Çalışma hayatınız boyunca yorgunluğunuzu hafifletiyoruz. Önerimiz en az ayda 1 defa bu temizlik işini doğru yapanlara teslim ederek evin hijyenine dikkat etmektedir.

Hijyenik olmayan evlerde hastalıklar,alerjiler vs gibi problemler baş göstermektedir. Sizde temizliği ihmal etmek istemiyorsanız bizi arıyabilirsiniz. Bizler Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Çayırova, Tavşanlı, Dilovası, Tavşancıl, Şekerpınar, Şifa Mahallesi bölgelerinde yaklaşık 15 yıldır hizmet vermekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti garantili ile %100 hijyen politakasında harekete eden firmamız daire temizliği konusunda da yanınızda, işi ehline verme vakti geldi ! Arayın ...